ERDEM EROL KİMDİR?

6 Temmuz 1983’te İstanbul’da dünyaya geldim. İlkokulu ve ortaokulu okul birinciliği ile bitirdikten sonra, 4 yıllık yabancı dil ağırlıklı süper lise eğitimime başladım, üniversiteyi de yine İstanbul’da özel bir üniversitenin Matematik bölümünü tam burslu olarak kazanarak, 4 yılda bitirdim. Üniversite 1. sınıftan itibaren özel ders vermeye ve kendi ayaklarımın üzerinde durmaya başladım, 3. sınıftan itibaren ise dershanelerde hem ortaokul hem de lise gruplarına matematik ve geometri branşlarında sınıf derslerine girmeye başladım.

Mezuniyetim sonrasında da 5 yıl boyunca butik bir dershanede seçilmiş öğrencilere özel eğitim veren bir eğitim koçu olarak çalıştım.

2008 – 2009 yılları arasında Eğirdir Dağ ve Komando Okulu’nda aldığım komando eğitimimle Hakkari Yüksekova Dağlıca’da kol komutanı olarak yaptığım askerliğimle akademik tecrübeme tarifsiz bir hayat tecrübesi ekledim ve asla pes etmemeyi yaşayarak öğrenip öğretmeye başladım.

2009 – 2010 eğitim-öğretim yılında Ataköy’de öğrencilerimize en elit okulları kazandırdığımız özel ders bürosunda hizmet verdim.

2010 yılı Haziran ayında kendim gibi matematikçi olan eşim Emine Erol ile hayatımı birleştirdim, 2013 yılında oğlumuz Eren, 2016 yılında kızımız Elif dünyaya geldi ve mutluluğumuz katlandı.

Halen öğrencilerimle özel olarak ilgilenmeye, onlara eğitim koçluğu yapmaya, normal bir dersten çok daha fazlasını vererek hayallerindeki okulları kazandırmaya ve hayata hazırlamaya devam ediyorum…

ERDEM EROL

 

 best